Apartamenty Derdowskiego

Apartamenty Derdowskiego – nowa, niepowtarzalna inwestycja – przy ulicy Hieronima Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim.

Perła miejskiej architektury, którą tworzą dwa budynki mieszkalne wielorodzinne. Zaprojektowane z dbałością o detale, z eleganckim mansardowym dachem, który zachwyca nie tylko wizualnie, ale także pozwala na efektywniejsze wykorzystanie ostatniego piętra budynku.

Apartamenty Derdowskiego to inwestycja, w której powstaną 72 lokale mieszkalne, rozmieszczone będą w 2 budynkach, obsługiwane z 4 klatek schodowych oraz 4 cichobieżnych wind. Dla komfortu mieszkańców powstaje też hala garażowa z piwnicami, a większość z mieszkań posiadać będzie przestronny balkon.

Wysoka jakość wykonania, wyrafinowana architektura, ciekawy rozkład mieszkań, liczne udogodnienia oraz świetna lokalizacja w prężnie rozwijającej się części miasta stworzą miejsce, które pokochasz.

Karty mieszkań

Deweloper

Deweloper Betpol Dom Sp. Z o.o. – firma powstała z zespołu ekspertów doskonale znających rynek deweloperski oraz posiadających ponad 30-letnie bezcenne doświadczenie w branży budowlanej.

Deweloper chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających mieszkańców prestiżowych Apartamentów Derdowskiego stawia na wysoka jakość wykonania, dbałość o detale, oryginalna i funkcjonalna architektura, a także innowacyjne rozwiązania budowlane.

Kredyt

Przed zakupem nieruchomości na kredyt od dewelopera warto dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy – przede wszystkim:

– sprawdzić swoją zdolność kredytową;
– dowiedzieć się ile wynosić będzie miesięcznie rata kredytu;
– poznać i porównać ofertę banków;
– jakie są dodatkowe koszty uzyskania kredytu / zakupu mieszkania/ domu / lokalu użytkowego od dewelopera ;
– jak wygląda cały proces uzyskania kredytu i zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym .

Na te i wiele innych Państwa pytań odpowie nasz ekspert kredytowy oraz specjalista do spraw sprzedaży na rynku pierwotnym Hanna Czerwicka tel. 788 544 833 / Małgorzata Michel – Okoń tel. 605 409 821.

Kontakt

Nasi Partnerzy