Opis nieruchomości
Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty wszystkich dostępnych banków w jednym miejscu) – skontaktuj się z naszym ekspertem kredytowym, a BEZPŁATNIE pomożemy w znalezieniu NAJTAŃSZEGO dla Państwa wariantu – tel. 605-409-821 (Małgorzata Michel-Okoń).
Do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 położony na działce o łącznej powierzchni 1 020 m2. Nieruchomość położona przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie w Starogardzie Gdańskim.
Budynek murowany technologią tradycyjną z cegły, strop nad parterem oraz dach konstrukcji drewnianej. Dach odeskowany, ocieplony wełną mineralną oraz pokryty blachodachówką. Okna we wszystkich pomieszczeniach PCV. Ogrzewanie budynku piecem gazowym, ciepła woda z bojlera elektrycznego, dodatkowo w pomieszczeniach sprawne piece kaflowe.
Budynek na poziomie parteru składa się z 3 pokoi w układzie przejściowym, kuchni, łazienki, przedpokoju z klatką schodową oraz sienią. Poddasze budynku do własnej adaptacji (w chwili obecnej otwarte pomieszczenie, pokój oraz przedpokój). Góra budynku nie ogrzewana.
Teren działki ogrodzony, w sąsiedztwie nieruchomości zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz usługowa.
Serdecznie polecamy i zapraszamy do oględzin
Osoba do kontaktu: Marcin Wiczkowski tel. 690 140 393
Kupujesz bezpiecznie … bo chroni Cię nasza polisa ubezpieczeniowa i wieloletnie doświadczenie.