Mieszkanie na sprzedaż M306553

| Starogard Gdański | Osiedle Nadzieja
Oferta nr: M306553
Mieszkanie na sprzedaż M306553Mieszkanie na sprzedaż M306553Mieszkanie na sprzedaż M306553Mieszkanie na sprzedaż M306553
Mieszkanie na sprzedaż M306553Mieszkanie na sprzedaż M306553Mieszkanie na sprzedaż M306553Mieszkanie na sprzedaż M306553
Cena: 650 000 PLN Powierzchnia: 140.52m2
Cena za m2:4 626 PLN
Ilość pokoi: 3
Piętro: 0
Typ budynku: Mieszkanie
Lokalizacja: Starogard Gdański
Dzielnica/Ulica: Osiedle Nadzieja

Opis nieruchomości

MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA !

Osiedle Nadzieja II etap – Lokalizacja: Starogard Gdański nieopodal ul. Henryka Dąbrowskiego – to inwestycja, która wyróżnia się na tle innych przede wszystkim prestiżową lokalizacją, kameralną zabudową, wysoką jakością i starannością wykonania, funkcjonalnym i zróżnicowanym układem pomieszczeń oraz przestronnymi tarasami lub balkonami.

II etap inwestycji to 11 nowoczesnych segmentów w których znajdować się będą lokale mieszkalne z balkonami lub z ogródkami. Budynki położone są w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej, blisko centrum, w niedalekiej odległości supermarket, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe.

Na terenie Osiedla przewidziano również zielony skwerek z ławkami, garaże oraz naziemne miejsca postojowe. Oświetlenie oraz monitoring osiedla – gwarantuje większe bezpieczeństwo Twojej rodziny.

Przedmiotem sprzedaży jest segment nr 17 składający się z dwóch niezależnych mieszkań zlokalizowanych na poziomie parteru oraz drugie na poziomie I piętra z poddaszem użytkowym.

Mieszkanie na parterze posiada taras i ogródek. Cały segment posiada pow. użytkową 108,73 m2/ pow. całk. 140,43 m2.

Mieszkanie nr 1 na parterze składa się na poziomie parteru z : salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 34,71 m2; łazienki o pow. 4,50 m2 oraz wiatrołapu.

Mieszkanie nr 2 na I piętrze składa się z:salon połączony z aneksem kuchennym, oraz łazienki. Na poddaszu zaprojektowano otwartą przestrzeń o pow. 30,17 m2 z możliwością wydzielenia kuchni oraz łazienki. Zarówno na parterze, piętrze jak i poddaszu istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju.

Standard wykończenia: drzwi wejściowe, okna PCV zespolone trzyszybowe, drzwi balkonowe wykonane z profili PCV; parapety wewnętrzne PCV, podłoga – wylewka betonowa o przygotowane do położenia podłóg; ściany – tynk, rozprowadzone wszystkie instalacje sanitarne, instalacja elektryczne wraz z białym osprzętem ; ogrzewanie podłogowe z regulacją ciepła, ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym kondensacyjny, domofon, Osiedle monitorowne, teren wokół osiedla otwarty zagospodarowany zielenią.

Kompleks położony w znakomicie rozwijającym się rejonie Starogardu Gdańskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z głównych arterii miasta (Droga Krajowa nr 22), w niewielkiej odległości od sklepów, szkół, przychodni lekarskiej.

W II etapie inwestycji w sprzedaży znajdują się również mieszkania na I piętrze 2 lub 3 pokojowe.

Więcej informacji na temat inwestycji dostępne na stronie: www.m3nieruchomosci.pl. Zachęcamy również do kontaktu z pośrednikami, którzy fachowo doradzą i pomogą znaleźć idealne mieszkanie: tel. 788 544 833

Pomagamy w uzyskaniu kredytu (oferty wszystkich dostępnych banków w jednym miejscu!) – skontaktuj się z naszym ekspertem kredytowym, a BEZPŁATNIE pomożemy w znalezieniu NAJTAŃSZEGO dla Państwa wariantu – tel. 605-409-821 (Małgorzata Michel-Okoń)

Zobacz na mapie

Nasi Partnerzy