Marka

M3 Nieruchomości jest firmą obecną na rynku od 2006 roku. Powstała z wielkiej pasji do nieruchomości. Założycielem i właścicielem firmy jest Małgorzata Michel – Okoń.

Nasz największy atut to nasze doświadczenie – za naszym pośrednictwem sprzedano setki nieruchomości, udzielono wielu kredytów hipotecznych.

Każdy zadowolony klient to nasz wielki sukces.

 

Zajmujemy się:

Pośrednictwem w sprzedaży/kupnie/wynajęciu mieszkań/domów/lokali oraz obiektów zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym

JESTEŚMY EKSPERTEM KREDYTOWYM – bezpłatnie porównamy oferty wszystkich banków, znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie, sprawdzimy Państwa zdolność kredytową.

Sprzedając nieruchomość musisz znać jej wartość… Przy zakupie nieruchomości na kredyt banki wymagają wyceny nieruchomości. My w tym również pomożemy!

Współpracujemy z deweloperami tworząc im biura sprzedaży. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę już na etapie wyboru miejsca przyszłej inwestycji czy projektowania obiektu.

W ramach naszych usług możemy polecić sprawdzone ekipy remontowe, architektów, hydraulików, elektryków, stolarzy itp. Jak również wynegocjować rabaty.

Nasi Partnerzy