Rynek pierwotny

Myślisz o zakupie nowej nieruchomości?

Nieruchomości, której budowa dopiero się rozpocznie, już trwa lub została już zakończona, ale Ty chcesz wprowadzić się tam pierwszy?

Dobrze trafiłeś – poniżej oferty mieszkań/ domów od deweloperów.

Pomożemy wybrać Tobie odpowiednie „miejsce na ziemi” i przeprowadzimy przez wszystkie etapy od wyboru odpowiedniego lokum po odbiór kluczy.

ZAPRASZAMY … : )

Apartamenty Derdowskiego

Perła miejskiej architektury, którą tworzą dwa budynki mieszkalne wielorodzinne. Zaprojektowane z dbałością o detale, z eleganckim mansardowym dachem, który zachwyca nie tylko wizualnie, ale także pozwala na efektywniejsze wykorzystanie ostatniego piętra budynku.

Więcej informacji >>>

Kamienica Wozownia

Kamienica Wozownia – ta stylowa kamienica powstaje w Starogardzie Gdańskim przy ul. Sikorskiego. Nowoczesność, a zarazem klasyczny styl kamienicy oraz świetna lokalizacja to wizytówka tego unikalnego miejsca.

Więcej informacji >>>

Osiedle Nadzieja – etap II

Osiedle Nadzieja II etap – Starogard Gdański nieopodal Henryka Dąbrowskiego – inwestycja, która wyróżnia się na tle innych przede wszystkim prestiżową lokalizacją, kameralną zabudową, wysoką jakością i starannością wykonania, funkcjonalnym i zróżnicowanym układem pomieszczeń oraz przestronnymi tarasami lub balkonami.

Więcej informacji >>>

Zielona Dolina – etap III

Zielona Dolina etap III – osiedle trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Inwestycja położona w rozwijającej się dzielnicy Starogardu Gdańskiego przy ul. Feliksa Selmanowicza „Zagończyka”, kontynuuje założenia pierwszego i drugiego etapu osiedla.

Więcej informacji >>>

Osiedle Primula

Kameralne Osiedle PRIMULA powstaje przy ulicy Kochanki w spokojnej dzielnicy Starogardu Gdańskiego. Nowo powstająca inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie lasów i jezior, w pobliżu ścisłego centrum miasta.

Więcej informacji >>>

Osiedle Nad Rzeką – etap II

Osiedle „Nad Rzeką” położone w malowniczej miejscowości Barchnowy w gminie Starogard Gdański, niedaleko nowo wyremontowanej drogi wojewódzkiej 222 oraz węzła autostrady A1.

Więcej informacji >>>

 

Nasi Partnerzy