Osiedle Nad Rzeką – etap II

OpisLokalizacjaTabela budynków (segmentów)GaleriaDeweloperKredytKontakt

OPIS

Osiedle „Nad Rzeką” położone w malowniczej miejscowości Barchnowy w gminie Starogard Gdański, niedaleko nowo wyremontowanej drogi wojewódzkiej 222 oraz węzła autostrady A1.
Miejsce, które stanie się dla mieszkańców enklawą gwarantującą ciszę i spokój z jednocześnie sprawnym połączeniem ze Starogardem Gdańskim oraz Trójmiastem. II etap inwestycji obejmować będzie budowę sześciu nowoczesnych dwukondygnacyjnych lokali mieszkalnych z wbudowanym garażem i ogródkiem w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim, każde z nich o powierzchni użytkowej 92,10 m2 oraz przynależnym ogrodem. Wszystkie segmenty wyposażone zostaną w instalację c.o., wodno – kanalizacyjną, elektryczną oraz RTV.
Segmenty składać się będą na poziomie parteru ze strefy dziennej, która obejmować będzie salon z aneksem kuchennym, WC, kotłownię, przedpokój wraz z klatką schodową, wiatrołap oraz garaż jednostanowiskowy. Natomiast w strefie wypoczynkowej przewidziano 4 samodzielne pokoje, łazienkę oraz przedpokój.
Wierzymy, że powstająca inwestycja jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie bliskość miasta którzy jednocześnie pragną komfortu spokojnego życia.

LOKALIZACJA

TABELA BUDYNKÓW (SEGMENTÓW)

Osiedle Nad Rzeką – etap II
Barchnowy

Numer Segmentu Ilość pokoi Powierzchnia użytkowa Powierzchnia działki Garaż Status Karta budynku
1 5 92,10 m2 ok. 437 m2 TAK SPRZEDANE POBIERZ
2 5 92,10 m2 ok. 213 m2 TAK REZERWACJA POBIERZ
3 5 92,10 m2 ok. 213 m2 TAK REZERWACJA POBIERZ
4 5 92,10 m2 ok. 213 m2 TAK REZERWACJA POBIERZ
5 5 92,10 m2 ok. 213 m2 TAK SPRZEDANE POBIERZ
6 5 92,10 m2 ok. 437 m2 TAK SPRZEDANE POBIERZ

Szczegółowe informacje w biurze:
M3 Nieruchomości ul. Pelplińska 4, 83 – 200 Starogard Gdański

GALERIA

DEWELOPER

Przedsiębiorstwo Budowlano – Projektowe „Mabet” prowadzi działalność w branży budowy i wykończenia pod klucz od ponad 28 lat.

Właściciel firmy Marek Hołowiński to zaufany i, co najważniejsze, ugruntowany na rynku budownictwa przedsiębiorca, aktywnie działający na terenie powiatu starogardzkiego oraz okolic. Inwestor cechujący się terminowością oraz znany z najwyższej jakości i funkcjonalnohhhhści budowanych obiektów.

Kolejna inwestycja firmy ma na celu stworzenie kameralnego i niepowtarzalnego osiedla w miejscowości Barchnowy gm. Starogard Gdański, która stanie się dla mieszkańców enklawą gwarantującą ciszę i spokój.
Do najważniejszych inwestycji deweloperskich w Starogardzie Gdańskim ukończonych przez firmę „Mabet” zalicza się:
- budowę budynku wielorodzinnego przy ul. Chopina w Starogardzie Gdańskim,
- budowę Osiedla zabudowy wielorodzinnej przy ul. Juliana Tuwima w Starogardzie Gdańskim,
- budowę Osiedla nad Rzeką w miejscowości Barchnowy, 6 budynków w zabudowie szeregowej (ETAP I).

KREDYT

Przed zakupem wyborem mieszkania/ domu czy lokalu od dewelopera warto sprawdzić swoją zdolność kredytową, poznać ofertę banków i dowiedzieć się jak wygląda zakup takiej nieruchomości, jaki jest koszt podpisania umowy rezerwacyjnej, deweloperskiej, a następnie umowy przeniesienia własności. Kiedy bank uruchomi kredyt , kiedy zaczynamy go spłacać? Jakie dodatkowe koszty poniesiemy kupując nieruchomość na kredyt?

Na te i wiele innych Państwa pytań odpowie nasz ekspert kredytowy. Zadzwoń i umów się na spotkanie tel. 605 409 821.


KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nieruchomości Michel-Okoń Małgorzata z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 18 w celu przedstawienia mi oferty handlowej dot. kupna/sprzedaży lub najmu nieruchomości.

Zostałem poinformowany, iż w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Niniejsza zgoda zostaje udzielona na zgodnie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - dalej RODO.

Czytaj więcej...

Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się klauzulą informacyjną, Administratora - Nieruchomości Małgorzata Michel-Okoń z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 18 i potwierdzam, że zostałem poinformowany o moich prawach wynikających z RODO. Czytaj więcej...

lub ZADZWOŃ:

Nasi Partnerzy